Noten lezen voor koorzangers
Diverse koren zijn bezig met het geven van koorzang, niet alleen voor de nieuwe leden maar ook voor de leden die al jaren lid zijn van een mannenkoor.
Het is altijd gemakkelijk wanneer er iets op papierstaat zodat je het e.e.a. kan nalezen met het idee “van hoe zat het ook al weer”
Veel leden kunnen meezingen in een koor d.m.v. gebruik maken van je geheugen. De dirigent speelt of zingt de liederen voor waarop de leden de partij nazingen.
Nu is er alweer de 4e druk verschenen van “noten leren lezen” voor koorzangers van 88 bladzijden van Arie Perk tot januari 2024 dirigent van het Zeister Mannenkoor.
“noten leren lezen voor koorzangers” een boekje met meer dan 100 oefeningen.
Een boekje om te gebruiken en waar je veel zangplezier aan kan beleven.Via You Tube video’s kunnen de leden controleren of ze de oefeningen goed hebben gezongen. Alle video’s zijn te bekijken n te luisteren via zijn website: www.zeistermannenkoor.nl/boek
