Ovezicht aanmeldingen voor de vergadering 19 december 2020

Print Friendly, PDF & Email


DeelnameHoedanigheidDeelnemerStemrechtFunctieKoornaamE-mailadresMobiel tel nr
JaBestuursondersteunerJan Bussinkjanbussink@gmail.com 06 5097 9509
NeeMannenzangvereniging Kunst na Arbeid
JaNamens een koorJohan Mulder JaHattems Mannenkoorhilsdijk11@ziggo.nl 06 5150 1944
JaBestuurWim Zoetwim.zoet@casema.nl 06 5573 0354
JaNamens een koorA.J.J. van Egmond JaElster Mannenkoordomusadriani@kpnmail.nl 06 3488 4122
JaNamens een koorHenk Seinen JaA capella groep Sixtessensseinenha@gmail.com 06 5530 2577
JaNamens een koorHarry Dolleman NeeA capella groep Sixtessensh.dolleman@hetnet.nl 06 2264 2280
JaNamens een koorBert Megens JaTiels Mannenkoorbert.megens@gmail.com 06 2065 7147
JaBestuurGerrit van Rijssenvoorzitter@stichtsmannenkoor.nl 06 5577 4007
NeeVarssevelds Mannenkoor
NeeNon Kozakkenkoor
JaNamens een koorLHB Lodder JaPuttens Mannenkoorleendert.lodder@hotmail.com 06 2072 9200
JaBestuurHarrie Bleuminkh.bleumink1@upcmail.nl 06 8661 1904
JaBestuurRoel Buenekerpenningmeester@knzv-middennederland.nl 06 5438 6617
JaBestuurAdrie Boutadrie.bout.51@gmail.com 06 1093 4444
JaNamens een koorJan ter Steeg JaHarderwijks Mannenkoorsteegter@planet.nl 06 5069 2351
JaBestuurTjeerd Speerstrasecretaris@flevosmannenkoor.nl 06 1278 3119
JaNamens een koorGerard Strikker JaMaas en Waals Mannenkoorg.strikker@planet.nl 06 4017 8094
NeeHet Heusdens Mannenkoor
JaErelid / lid van verdiensteGerard Klandermangerardklanderman@gmail.com 05 4547 4433
JaNamens een koorLauwrens Edel JaENKA Mannenkoorsecretaris@enkamannenkoorede.nl 06 2437 2551
NeeDierens Mannenkoor
JaNamens een koorBert van Dijk, secretaris JaRitmeester-Veenzangers MannenkoorDijk.bertvan@hetnet.nl 06 3729 3134
JaNamens een koorJanWillem Brummelkamp JaBrummens Mannenkoorsecretariaat@brummensmannenkoor.nl 06 3892 0272
JaErelid / lid van verdiensteMartin Burghoutmartinburghout@gmail.com 06 2390 4825
NeeWarnvelds Mannenkoor
JaNamens een koorAlgemene ledenvergadering JaMannenzangvereniging Inter Nosjaap.vansluis@gmail.com 06 2349 1963
NeeVox Virorum
JaErelid / lid van verdiensteAndries Higlerhigler.alm@gmail.com 06 1318 7920
JaBestuur KNZVAdry Slagmeulenadry@slagmeulen.nl 06 5084 5228
NeeBorculo\'s Mannenkoor
JaNamens een koorFrans Luske JaMannenkoor Bel Cantosecretaris@mannenkoorbelcanto.nl 06 4040 3887
NeeBorculo\'s Mannenkoor
JaNamens een koorPatrick Hettinga JaEibergs Mannenkoorpa.hettinga@hetnet.nl 06 5310 4774
JaNamens een koorHarrij Hissink JaMannenzangvereniging De IJsselzangersHarrij.Elly@upcmail.nl 06 2559 4069
JaNamens een koorGérard Lips NeeLochems Mannenkoorsecretarislochemsmannenkoor@gmail.com 06 1635 0585
JaNamens een koorBen Kosse JaLochems Mannenkoorben@kosse.com 06 2185 5044
JaNamens een koorAdrie Kuijer JaBaarns Mannenkoorinfo@baarnsmannenkoor.nl 06 2380 5936